Příběh značky

illbruck. Specialista na detail.

Evropský inovátor a tvůrce těsnicích systémů pro instalaci oken a funkčního utěsnění stavebních spár. To je německá rodinná firma illbruck, jež se díky strategické akvizici stala součástí skupiny Tremco, a v Evropě tak vytvořila silný a úspěšný tandem Tremco illbruck.

illbruck je dnes významnou produktovou značkou, která stojí za většinou známých materiálů, jako jsou například impregnované kompresní pásky. Se svým okenním těsnicím systémem illbruck i3 patří k nejrespektovanější značce v segmentu otvorových výplní.

illbruck s novou tváří

Značka illbruck se mění. A k lepšímu! Pod touto známou značkou nyní najdete vše, co potřebujete k utěsňování a lepení při instalaci oken, realizaci fasád a při různých stavebních činnostech v interiérech a exteriérech.

Komplexní sortiment od jedné značky

illbruck má svou jasnou pozici na trhu. illbruck nyní znamená vše, co potřebujete pro utěsňování a lepení v oknech, fasádách, interiérech a exteriérech. Lepidla, plniva, PUR pěny, membránové fólie, kompresní pásky, lišty, tmely a profily. To všechno je nyní illbruck. Produktové řady, jako jsou tmely, chemické kotvy a plniva, které byly v minulosti prodávány pod značkami TREMCO, Perennator a Compacta, byly převedeny pod illbruck. Naše nové specializované produktové portfolio nám pomáhá vylepšovat stávající produkty a vyvíjet nové. Respektujeme potřeby trhů a snažíme se vyvíjet materiály, které budou splňovat požadavky profesionálů. illbruck je vaše cesta k dokonalosti.

Nový obalový design

Jako přidaná hodnota je u značky illbruck atraktivní obalový design. Jednoduchost, srozumitelnost a výraznost zlepšují prodejnost produktů v regálech. Nové barevné kódy zajišťují rozpoznatelnost produktových řad už na dálku. Každé aplikační oblast má svůj barevný kód a každá technologie svůj odstín. Barevný kód je komunikován ve všech možných nosičích: produktech, brožurách, webech. Nové jsou rovněž intuitivní grafické piktogramy ukazující hlavní použití produktu a jeho klíčové výhody.

Vylepšené služby

Značka illbruck je také o kvalitních poprodejních službách. Náš zákaznický servis a technické oddělení je neustále k dispozici pro vaše dotazy. Připravené školicí programy zajistí našim partnerům přísun nejnovějších produktových a technických informací. Za zmínku také stojí obchodní školení, které pomáhá dodavatelům oken jednodušeji prodávat okenní těsnicí systém illbruck i3 spotřebitelům. Změna značky se promítla i v tištěných médiích – brožurách, letácích a technických listech.

Jak se vás nové změny dotknou?

Vyčerpávající produktové portfolio, čistý obalový design, barevné kódy a profesionální poprodejní služby přinášejí našim zákazníkům jen užitek.

  • Montážní firmy ušetří čas při vybírání potřebných produktů.
  • Distributoři mohou se těšit jednodušší objednávání, efektivnější skladování a atraktivnější komunikaci v místě prodeje.
  • Architekti/projektanti budou profitovat z technické podpory při projektování, z jednoduché identifikace vhodných produktů a z rychlého přístupu k informacím.

Shrnuto: illbruck přispívá ke zjednodušení vaší práce rychlejšími procesy, přístupem k informacím a vyšší spolehlivostí.

  • Typ souboru: pdf
  • Velikost : 54 MB